30 jarig jubileum GV op 23 januari 2020

02 december 2019

30 jarig jubileum van onze vereniging

 

Beste medewerkers in de GV, leden, relaties, oud-bestuursleden GV en bekenden,


Op 23 januari 2020 is het al weer dertig jaar geleden dat onze vereniging formeel is opgericht in Zwolle.
Dit heuglijke feit en mooie mijlpaal willen wij vieren met alle personen die werkzaam zijn binnen de GV in o.a. Platformen en productgroepen, met vertegenwoordigers van onze leden, met oude bekenden en met relaties van de GV.
Voor dit jubileum hebben we gekozen voor een prachtige locatie Centraal in Nederland.
Wij houden dit feest in het Spoorwegmuseum in Utrecht.

In de dertig jaar dat we bestaan is er veel veranderd in onze gemeenten als het gaat om het toepassen van Informatietechnologie.

Het Thema voor dit jubileum is dan ook:
“iedereen doet mee in de gemeente van de toekomst”.

Een thema dat de komende jaren prominent aandacht zal vragen omdat door technologische ontwikkelingen de rol en werkwijze van gemeentelijke organisaties zal veranderen en de dienstverlening aan alle inwoners zodanig moet zijn dat iedereen mee kan blijven doen.

Dagprogramma:
We starten met een welkom aan een selecte groep eregasten, blikken terug (Vroeger), staan stil bij de huidige situatie (Heden) en een blik in de Toekomst wordt verzorgd door een futuroloog. Menno Lanting laat zien hoe de gemeenten zichzelf kunnen vernieuwen.

Lunch omstreeks 12.00 uur

Na de lunch wordt door de VNG een presentatie verzorgd over inclusiviteit (kan iedereen wel meekomen in de vernieuwingen die ons te wachten staat), waarna we hierop een interactieve sessie houden in het licht van de toekomstige ontwikkelingen

Feestelijk samenzijn met borrel en eten vanaf 15.00 uur

Ook bestaat de mogelijkheid om het spoorwegmuseum te bezoeken.

Tevens wordt afscheid genomen van Ab van den Berg. Ab was in 1990 één van de oprichters van de GV en de laatste jaren onze ambtelijk secretaris. Hij stopt met zijn actieve werkzaamheden en dit 30-jarig jubileum is een mooie mijlpaal voor dit afscheid.

 

Datum: 23 januari 2020
Tijd: Van 10.00 tot 16.00 uur
Ontvangst vanaf 9.30 uur met koffie/thee en lokale artiest.

Locatie:
Spoorwegmuseum
Maliebaanstation 16
3581 XW  Utrecht

+++++
Reserveer s.v.p. deze datum.

Nadere informatie zal in de komende tijd volgen.

Aanmelden graag via het aanmeldingsformulier op de website:

aanmeldingsformulier 30-jarig-jubileum.

 

Wij zouden het heel fijn vinden om veel oude, huidige en nieuwe bekenden te ontmoeten op 23 januari 2020 in Utrecht.

 

Met vriendelijke groet,

Bestuur Gebruikersvereniging PinkRoccade Local Govenment

A.A.M.M Heijmans     A. Bannink

Voorzitter                   Secretaris

Om u beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Als u verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat u dat goed vindt. Meer weten? Lees dan onze privacy policy.